الان (8)

از دوم دبیرستان تا الان لحظه نویسی می‌کنم، عادت دارم. اگر دنبالم کرده باشید شاید موجه‌ام بشید و اگر کسی شبیه من رو دیده باشید اما اگر نه، با توجه به دنیای خودتون برداشت می‌کنید که لزوما نادرست هم نیست. پشت هر قضاوتی یک نکته است. سعی کردم برخورد تندی با پیش‌قضاوت و بی‌انصافی در حقم نکنم تا متوجه کوچیک‌ترین رفتارم باشم. چیزی که دارم می‌بینم دوستی‌های بی‌ریا و صادقانه‌ای‌ست که در یک محیط سالم برای من پیش میاد. من از خودم بودن دست نمی‌کشم.

الان 5 و 23 دقیقه‌ی بامداد یک‌شنبه 6 آپریل 14 است و در غربت توی حال زیبای منزل نازنینم نشستم و پرم از احساستی‌ام که زیباست. توییت‌های زیاد امشبم به من انرژی داد و همین طور یک نکته رو بهم یادآوری کرد. خلیج فارس زیباست اما اگر بخوام تمام آب‌های جهان رو فتح کنم باید از تنگه‌ی هرمز بگذرم و در عبور از دریای عمان به اقیانوس هند بروم تا دریا به دریا رو فتح کنم. این روزها آیندم مشخصه اما نیاز به تلاش بیشتری دارم تا اون رو ساده‌تر کنم. پنج ماه و دو هفته‌ی دیگه وارد 25 سالگی میشم و در پاییز 94 ربع قرن از من گذشته، می‌خوام جایی باشم که باید باشم.

همین حالا توی گوشم برای چندمین بار قطعه‌ای جذاب داره پخش میشه. حتما به پست پیوستش می‌کنم. شب و تنهایی و ترانه کنار سیگار منو به صبح و سحر و سلام می‌رسونه. روی همین کاناپه سرم رو بالا می‌گیرم و به آسمونی خیره میشم که برای من آروم آروم آبی می‌شه. راستی، فردا استقلال بازی داره، اونم با فولاد.

دوست دارم استقلال قهرمان بشه اما نباید بازی قبلی رو می‌باخت. حالا دوست ندارم پرسپولیس قهرمان بشه اما استقلال باید ببره تا سهمیه آسیا رو بگیره. بازی توی خونه فولاد، تو اهوازه اما خوزستان بیشترین استقلالی رو در بین استان‌های ایران داره. فردا می‌شینم بازی رو تنهایی می‌بینم و برای بازی آخر فصل نمی‌دونم واقعا کجام و با کسی بازی رو می‌بینم یا نه؟!

34 دقیقه شده و صدای ازان رو بین تمام و تکرار ترانه‌ی توی گوشم شنیدم. این روزها بعد از مدتی که سختی‌ها نبودن، دوباره سراغم میان اما خیلی قوی‌تر از همین دیروزم تا چه برسه به ماه پیش. نکته مهم درباره خودم که این روزها مناسب بود، درک اطرافم و تحلیل درستم از رفتار عجیبیه که امروز در توییتر کسی با من تکرار کرد. غریبه‌ای که بدون دلیل، بی‌بهانه و صادقانه دوستش داشتم باهام بد اخلاقی کرد و دل حساس منم باز شکست. بداخلاقی‌ها در اشکال مختلف شک می‌گیرند. اگر آدم لبخند بزنه اما انتظاراتی ایجاد کنه و اونها رو براورده نکنه باز بداخلاقی کرده. اگر هم کسی انتظار بی‌جا داشته باشه در حالی که قولی ندادی و قراری نذاشتی باز با خواست‌های نامشروع‌اش بداخلاقی کرده. لطفا به طور کلی بداخلاقی نکنید.

پیوست به پست: 

خارج از پست: امشب با یک پیام خیلی خوشحال شدم و اعتماد به نفس‌ام بالا رفت.

نگاه شما

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s