روز افتخار

 اول مرداد را رنگین کمانی ها، در تابش آفتاب خشک رنگین کمانی کردند. تایید می کنم و تبریک می گویم به کسانی که سال ها ندانستند میلشان در تمایلات جنسی با اکثریت جامعه متفاوت بود. این روز را به کسانی تبریک می گویم که عقاید مذهبی آنان را از زندگی باز داشت و هرگز نفهمیدند انسانیت یعنی اخلاقیت. این روز را به کسانی تبریک می گویم که با سنت های مسخ شده در گوش چپ و راست آنان از کودکی، مبارزه کردند و یا آن را دور زدند ویا حتی چشمشان را بستند و بایگانی کردند. این روز را به کسانی تبریک می گویم که آزارشان به مورچه نرسید، دلشان از هر انسان دگرجنس خواهی نازک تر بود اما در پستوی خانه خود همخواب همجنس شدند و دگرجنس خواهان آنان را کشتند! این روز را به ایرانیان تبریک می گویم، همانانی که فریاد میزند چو ایران نباشد، تن من مباد. همانانی که نمی دانند جایگزین آن ها را خواهد پذیرفت یا نه، اما خون در در هوای وطن فواره می کردند. ایرانی همجنسگرا، ایرانی دوجنسونه گرا، ایرانی دوجنسگرا و اما ایرانی دگرجنسگرا، روز هموطن دگرباشت مبارک.
امروز روز افتخار است، روزی است که ایرانی دگرباش باید فریاد بزند، من انسانی با اخلاق اما با میل جنسی دیگری هستم. بگوید من آنچه که سنت فرض می کند نیستم و علم مرا پذیرفته است. امروز روز حقوق بشری است. امثال سروش و کدیور امروز باید سرافکنده باشند و ما سربلند از اینکه انسان تر از هر حیوان انسان نمایی که حذف انسان بی گناه دیگری را می خواهد. امروز روز ملی حقوق انسانی است، حقوق پسران و دختران و دختران پسرانه و پسران دخترانه سرزمن مادری ماست.
جمعه، اول مرداد سال 1389 دست همسرم را می گیرم و با نماد رنگین کمانی از تجریش تا راه آهن را می پیمایم. باشد تا سال های دیگر که پرچم ها در هوا رقصان باشند و دگرجنس خواهان تماشاگر کارنوال شادی ما.
پی نوشت: گی یعنی شاد و خوشحال!

10 دیدگاه مال خودتان را بیفزایید

 1. 1pisho می‌گوید:

  تبریک میگم…البته ای کاش روزی بود که اتفاق خاصی افتاده بود، اینطوری بیشتر در ذهن ها میموند.من همسرم پیشم نیست :(به امید اون روز رویایی………..

  لایک

 2. Anonymous می‌گوید:

  سلام شایان عزیز . در مورد دنبال کردن بحث های ما خودت بودی که توی وبگاه نیم بوسه این اظهار نظر رو کرده بودی . اما باشه اگر حالا دیگه دلت نمی خواد دنبال این بحث هارو بگیری میل خودته . اما در مورد داشتن رهبری در جنبش و حکومت جایگزین و … قبلاً در مجموعه بحث های گفتگوی تابوشکنان در وبگاه دوست خوبمون مانی آذری توضیحات مفصلی داده شده . اما من فقط این جا می خوام این یک پیام به شما و بقیه دوستاتون بدم اونم اینه که اگر جنبش ما بتونه اثر گذار واقع بشه ، اقلیت هایی محروم نگه داشته شده از حقوق مختلفی که برای هر فرد انسان وجود داره ، از جمله همجنسگرایان بیشتر از بقیه به سود میرسن البته قصد منت گذاشتن نداریم اما خوب برای یک همچین حرکتی این یک نتیجه طبیعیست . پس دگرباشان عزیز لطلفاً با ما به ازین باشید که با خلق جهایند .

  لایک

 3. Anonymous می‌گوید:

  در ضمن آقا شایان ما که نمی دونیم کی و چه چوری و بر چه اساسی اول مرداد روز رنگین کمانی های ایرانه اما به هر حال تبریک جنبش تابو شکنان ایران رو پذیرا باشید .

  لایک

 4. eli می‌گوید:

  خوش بگذره عزیزم…

  لایک

 5. مهرشاد می‌گوید:

  زنده باااااااااااااد اول مرداد!اين روز رو به شايانم و همه دوستان دگرباشم تبريك مي گم…به اميد روزي كه با آزادي تمام همگي با هم از تجريش تا آزادي را بپيماييم. به اميد آن روز…

  لایک

 6. خیانت می‌گوید:

  داداش جونمتن که قشنگ بود اماپی نوشت عالی بودیعنی جاش توی متنهای ما همیشه خالی بودهمهمه که بدونیمگی یعنی شاد و خوشحال

  لایک

 7. درودجمعه اول امرداد رو شاد باش می گم …خیلی زیبا و پر احساس بود …چه خوبه که توی این مورد داریم به توافق جمعی می رسیم.

  لایک

 8. سیب کال می‌گوید:

  بهتره بچسبی به همسرت و عشقت با این کار چیزی عوض نمی شه با حرفا شبیه این ماهواره ایی ها شدین که فقط شعار می دنزنده باد زنده بادبهتره فکر اساسی کرد که با این اوصاف…

  لایک

 9. hamjensgera می‌گوید:

  تصویر به نظر نامناسب میاد و تصویر نگاری جنسی از کودکان است

  لایک

 10. Anonymous می‌گوید:

  با سلام این دو عکسی که گذاشتید توسط وزارت اطلاعات ایران شناسایی شدند و در حال حاظر تحت تغییب و با زداشت هستند !با تشکر …

  لایک

نگاه شما

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s