پارک دانشجو

روی تاک LGB1 از پسره پرسید: «حالا چطور تاپی هستی؟ تی سافت یا خشن؟» دوزاریم افتاد و سریع تاک گرفتم و گفتم: «ببین عریزم، هارد معنی خشن یا سکس با خشونت رو نمیده. هارد یعنی پینیز رو وارد انوس می کنی و سافت یعنی ماچ، بوسه،لاپا، لیس و لاس!» بعد بحث رفت سمت گرایشات و برعکس شب های قبل که روی تاک چرت و پرت برای وقت گذرونی می گفتیم، بحث خیلی علمی و فرهنگ سازانه دنبال شد. همین وقت بود که یکی از خارج کشور بالا اومد و گفت: «من شنیدم باربد نامی رو هفته پش در پارک دانشو با چاقو به قتل رسوندن، آیا صحت داره؟» من که از ماجرا خبر نداشتم و گفتم: «تا حالا پارک دانشجو نرفتم. تنها یک بار زمستون سال پیش که رفته بودم تاتر ببینم، رفتم و از بوفه آش رشته گرفتم و یک بار هم با ترس و لز در حالی که نگاه هیچ کس نمی کردم تا چشمام روببینن، رفتم دست شویی. من اگه بخوام سرچ کنم، میرم رستوران و کافی شاپ معروفمون نه اونجا».
پسره خارج نشینه اومد بالا و گفت: چند نفر این خبر رو تایید کردند و دارند پی.ام میدن که ما خودمون شاهد بودیم که داشتند به زور می بردندش و چاقو خورده و مرده. البته مشخص نشد که ضاربین هومو فوبیا داشتند یا حکومتی بودند (که بعید است) ویا هوموهای نادان، سنتی و پرخطر بودند.
با خنده ادامه داد: یک نفر پی ام داده خطاب به شایان و گفته: «این یارو چقدر کلاس میزاره. انگار نرفتن به کالج چقدر کلاس داره و…» بعد پسره خودش گفت: «من همیشه میگم پارک دانشجو ارث بابای ماست. اگه روزی برگشتم ایران، یک قطعه از زمین یونی به نام من است و همه هم حس ها و… .
بعدش من اومدم توضیح دادم، اگه میگیم پارک دانشجو، در زمان حال دارم میگیم که گی مدرن وجود داره. هم سن و سال های من که آگاه تر از نسل قبلی هستند و خیلی زود سر از تخم باز می کنند. ادامه دادم، من گی ها رو به سه دسته یا نسل تقصیم بندی می کنم:  
نسل اول گی سنتی: کسانی که در عصر محدودیت اطلاعات زندگی کردند و هرگز متوجه گرایشات جنسی نشدند و تنها خودشان یا کسانی که با آنها رابطه داشتند را متفاوت می دانستند. آنها همان پیر مردان زن دار عمر از دست داده امروز هستند که شاید متولد پیش از دهه 40 یا 45 هستند.
نسل دوم گی جدید: گروهی که خودشان را با وجود محدودیت ها و نگاه های سخت شناختند و رسانه را ساختند و به اطلاعات دست پیداکرند. آنها شاید متولیدین دهه 45 یا 50 باشند. نسل تللاش گری که برای زندگی لذت بخش و انسانی که حقشان بود مبارزه کردند و راه هموار ساختند. روز های ملت وشب های پارک دانشجو را این نسل راه انداخته اند. همان هایی که کلمه همجنسگرا را جا انداختند و به یاد آوردند که گی یعنی نیاز عاطفی را از همجنس خواستند، نه فقط نیاز جنسی!
 نسل سوم گی مدرن: شاید متولیدن نیمه دوم ده شصت تا هفتاد به بعد که به اطلاعات دست رسی آزاد تری -به نسبت نسل قبل- دارند. آن ها به دلیل فضای ایجاد شده و کثرت جوان در کشور و رویکرد آزادتر هم سن و سال های خودشان به گرایشات و… جسورانه تر در خیابان ها با ظاهری کاملا متفاوت و رفتاری کاملا شجاعانه ظاهر می شوند و دل می ربایند.
گفتم: «اگر من می گویم پارک دانشجو نمی رم چون اونجا هرزه گاه است و اگر می گویم رستوران و کافی شاپ می رم چون هنوز گندش درنیومده (که درومده). پارک دانشجو یک زمانی داشت و الان باید نگاه هرزه پیرمردان را از خود دور کنی»
بعد یکی پی.ام داد: «چرا اینقدر خودخواهانه به موضوع نگاه می کنی؟ مگه ما پیرمرد ها چمونه؟ نباید نگاه کنیم؟ نباید بیام و ببینیم تا شاید کسی همراه ما بشه؟»
در جواب تایید کردم و مثال دوست خودم رو زدم که 18سالشه و فتیش اولدمن داره. اون عاشق پیر مرد هاست و دوست داره بخوردشون! و گفتم منظور من بای هایی بود که خودشون رو هدروسکسوال می دونن و با احساسات پسران کوچک پراحساس لایف بازی می کنند. کسانی که نمی تونند از نظر گرایشی که دارند، تمام سال متعلق به یک فرد یا یک جنس باشند و احساسات جنسی و عاطفی خودشون رو بین هردو جنس تقصیم می کنند.
حالا نوبت بای ها بود که اعتراض کنند. تکمیل کردم که: گی با گی، بای با بای، کند هم حس با هم حس پرواز! وقتی نمی تونی برای همیشه با یک پسر باشی، پس با پسری باش که نمی تونه برای همیشه و تمام مدت با یک دختر باشه!
بدترین قسمتش وقتی بود که یکی از بچه می گفت: وقتی ترنس های شهرستانی از زیر شکنجه به حد مرگ خانواده فرار می کنند، مجبورند زیر همون مردان هرزه ای بخوابند که توی یونی پاتوق دارند. این پی.ام سرگذشت واقعی یکی از پسران ترنس 15ساله رو اشاره می کرد.
من تنها چیزی که می تونستم بگم، درباره فرندشیپ بود. گفتم: «زندگی و موفقیت را روابط می سازد. سعی کنید با کسانی دوست بشین که اطلاعات و آگاهی بیشتری دارند. قرار نیست که باهاشون بخوابیم یا این که بی.اف بشیم یا چیز خاص دیگه. ما قراره دوست باشیم مثل داداش. هیچ کس رو به جز خودمون نداریم و باید هوای هم دیگه رو داشته باشیم. پس با کسانی که ازشون متنفر نمیشیم، دوست بشیم و زندگی رو به هم یاد بدیم.
به هرحال این که درباره این موضوع ها صحبت بشه، خوب بود. اگرچه سخت و درد ناک و… . من دیشب یک آرزو کردم: امید وارم بارون بزنه و همه زیر نم بارون و خورشید و رنگین کمون با هم بگیم و بخندیم، توی همون پارک دانشجو!

16 دیدگاه مال خودتان را بیفزایید

 1. مهرشاد می‌گوید:

  واقعا" بحث خوبي رو راه انداختي…بايد فضاي ال جي بي رو از اون جوري كه هست به يه فضاي درست حسابي تغيير داد…كاري كه تو كردي شايد زمينه ساز پيشرفت هاي ديگه باشه…پس به اين بحث ها ادامه بديد كه نتيجه خوبي خواهد داشت عزيزم….جمله آخرت هم فوق العاده بود…يه استعاره قشنگ كه منو برد به يه فضاي ديگه….بوووووووووووووووووووووووووووووووبه قول خودت اين ووو ها هيچ وقت به سين نمي رسند…

  لایک

 2. خیانت می‌گوید:

  داداشی درست که"آخ اگه بارون بزنه"اما راستش قبل از این "آخ اگه بارون بزنه"اینه :"پای .. دار.. قاتل بیچاره.. همونجور.. تو هوا چشم .. میدوزه….چی میجوره تو هوا ؟؟؟ رفته تو فکر خدا ؟؟؟ نه برادر !!!! تو نخه ابره که بارون بزنه… شادی از خشکی بیاد پوکه نشادون بزنه… اگه بارون بزنه !!! آخ !!!! اگه بارون بزنه………………………………………………. (احمد شاملو )"می بینی داداشی جونممن زیاد با بحث خوبی که راه انداختی موافق نیستمیعنی اگه نمی شناختمت و نمی دونستم چقدر پر هستی از دانش و چقدر انسان هستیشاید تورو متهم می کردم به فاشیسماماخوبی تاویل متون از طریق فرامتنی و بینامتنی اینه کهشناخت دیگری که متنی رو آغاز کردهدلیلی می شه که سوتعبیر ها رو به حداقل رسوندپس الان می گم انسانی آزادهمثل داداشممتنی رو نوشتکه داداشش نتونست باهاش ارتباط لازم رو برقرار کنهبوسس داداشی

  لایک

 3. dozdedelha می‌گوید:

  نمي شه حكم كلي داد. قبول دارم كه پارك دانشجو سكس كده هست و بس. اما بين اينها افراد با احساسي هم هستند كه متاسفانه جامعه جوري باهاشون تا كرده كه راه يك شبه رو انتخاب كردند. مرسي شايان

  لایک

 4. dozdedelha می‌گوید:

  نمي شه حكم كلي داد. قبول دارم كه پارك دانشجو سكس كده هست و بس. اما بين اينها افراد با احساسي هم هستند كه متاسفانه جامعه جوري باهاشون تا كرده كه راه يك شبه رو انتخاب كردند. مرسي شايان

  لایک

 5. 1pisho می‌گوید:

  خیلی خوشحالم که هستند کسایی که به فکر اون فضای خراب چت روم ها هستن.شایان جان، واقعا باید ازت تشکر کرد، شاید فقط چند نفر بودید تو بحث، اما همون ها با چندین نفر دیگه در ارتباط هستن و …خیلی خوبه که بیایم و اصولی به قضیه نگاه کنیم.چرا باید جایی که میشد جمع بشن هر از گاهی و از مشکلاتشون بگن و طرفداری همدیگه رو بکنن، به فکر تاسیس مراکز بزرگتری (اعم از مجازی یا حقیقی) باشن که به جامعه خشک و مذهبی ما بفهمونه که گی بودن = شیطان نیست. یک گرایش سالم از انسان هست.خوشبختانه، از مثلا 10-20 سال پیش، خیلی بهتر شده اوضاع و طرز تفکر.موفق و دنباله دار باشی:*

  لایک

 6. gharibe89 می‌گوید:

  آره خب ، اوضاع تو شهرستانا به اندازه ی تهران راحت و آزاد نیست .. ولی خب ، تازمانی که زیاد توی ظاهر نشون ندیم همه چیز آرومه .. اوهوم ، کاش ما مرز دوست شدن و عشقو می فهمیدم .. فکر می کنیم فلان دوست که یه سلام بلند بهمون کرد یعنی وای .. دیگه این خودشه .. دل به تاپ تاپ می افته و ..خلاصه به نظرم ما باید اول واسه خودمون یه سری روابطو تعریف کنیم و حد و مرزهاشو بشناسیم بعد با هم رابطه برقرار کنیم .. مرسی پسر ، جالب بود ..

  لایک

 7. نقطه چين ها. . . می‌گوید:

  یادمه کوچیکتر که بودم به اون پارک رفتم..بعدها فهمیدم این همون پارک معروفی بود که میگفتن مال جی هاس!..برام جالب بود..هر چند اعتقاد دارم اونجا الان فقط میتونه یه سنبل باشه و کاراییشو بخاطر اون دست خطرات حکومتی و سنتی ها از دست داده!..یوسف

  لایک

 8. eli می‌گوید:

  همه جا هم خوب هست هم بد ولی متاسفانه حضور ادمای فاسد توی جوامع کوچیک مثل جامعه خودمون به ضرر همه تموم میشه…مثلا هیچ وقت جامعه استذیتا رو بخاطر حضور ادمای فاسد جامعه خرابی نمیدونن… اما وای به روزی که بین اقلیت ها یه فاسد پیدا شه… اون موقع اون فرد رو تبدیل میکنن به ایینه ای که رفتار و عقاید اون جمع کوچیک رو نشون میده… این طوری یه بهونه ایی هم واسه سرکوب پیدا میشه.

  لایک

 9. بد … خوب … بد … خوب … من پارک دانشجو نرفتم یعنی همون چند بار کوتاه زمانی هم که تهران رفتم به پارک دانشجو نرسیدم … دیشب باز خواب رنگین کمون دیدم … تا چه تعبیر بشه … دوباره فکرم رفت تو بد و خوب و بد و خوب …چه قدر هوا برای نفس کشیدن کمه – اینو حمیرا داره می خونه تو گوشم – دیدم به حسم با خوندن پست میاد نوشتم.

  لایک

 10. Anonymous می‌گوید:

  سلامی تابستانی از طرف جنبش تابو شکانان ایران به شما دوست رنگین کمانی . شایان عزیز به این وسیله ازت درخواست می کنیم که بحث های تابوشکنان رو فقط دنبال نکن بلکه به ما بپیوند . و بدون که نتایج این حرکت اگر به ثمر برسه فقط برای یک گروه خاص نیست . پس شما هم به عنوان یک تابو شکن ذاتی – همجنسگرایی که اعلام وجود کرده- و به عنوان کسی که حتماً از نتایج حرکت جنبش تابو شکنان استفاده خواهد کرد وارد میدون شو و با ما باش . حالا این خبر فوری رو در مورد ساخت فیلم سینمایی کشتی ولایت ورژن جدید کشتی تایتانیک با رویکرد اسلامی بخون :نسخه جدید فیلم سینمایی کشتی تایتانیک با رویکرد اسلامی در شهرک سینمایی دفاع مقدس توسط شرکت سینمایی "ولایت وود" ایران ساخته می شود . شرکت سینمایی "ولایت وود" ایران که قرار است در برنامه بیست ساله توسعه ج.الف جایگزین سینمای مبتذل هالیوود و بالیوود در سطح جهان شود تا کنون برای تهییه این فیلم ، هزینه های مالی زیادی را متحمل شده است که از محل خمس و زکات پرداختی مردم به دفتر نهاد رهبری تأمین شده است. فیلمنامه این اثر توسط آیت الله جنتی رئیس شورای نگهبان با کمک فرشتگان عرش الهی نوشته شده است. و کارگردانی آن بر عهده محمد رضا خاتمی امام جمعه موقت تهران است که تحت نظارت مستقیم مقام شامخ ولایت انجام می شود . موضوع محوری این فیلم سینمایی سفر های استانی محمود احمدی نژاد است که تصمیم دارد در آب هوای مناسب تابستان سال آینده تنها به قصد خدمت رسانی به مردم و باز کردن گره های کور از زندگی آن ها و نه هیچ قصد دیگری از جمله تفریح و خوشگذرانی به سه سفر استانی متوالی در استان های شمالی کشور برود . و نقطه آغازین این سفر که در آن علاوه بر اعضای هیئت دولت ، بستگان درجه یک و دو تا درجه چهار آنان حضور دارند از بندر انزلی در غرب استان گیلان شروع شده و در محل بندر ترکمن در شرق دریا واقع در استان گلستان خاتمه می یابد . ادامه دارد…

  لایک

 11. Anonymous می‌گوید:

  ادامه از پیام قبلی :معصومی و یا آنجلینا جولی با شرط رعایت حجاب ، بازی خواهند کرد هنگام عبور کشتی از سواحل استان مازندران با اقدام غیر منتظرانه خود، نقطه عطف فیلم را رقم می زند . قضیه از این قرار است که طبق فیلمنامه هنگام برگزاری جلسه هیئت وزیران روی عرشه کشتی ، مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت ایران با شندین آمار بالای غرق شدگان در ساحل دریای خزر و ناتوانی مسئولین بهداشت و درمان استان در فراهم آوردن امکانات بهداشتی مناسب برای رفاه مسافران و در یک اقدام انتحاری و ولایتمدارانه در حالی که خودش را به سختی در چادر سیاهش پیچیده است ناگهان خود را به دریا پرت می کند . در همین حین نیروهای غریق نژاد حاضر در آن نزدیکی سریع برای کمک به او راهی می شوند اما دکتر احمدی نژاد که به علت شباهت زیاد چهره و اندام او با محمد رضا گلزار به احتمال زیاد نقش اورا در این فیلم این بازیگر مشهور سینمای ایران بازی خواهد کرد به غریق نژآد ها هشدار میدهد که به علت این که آن ها با مرضیه خانم نامحرم هستند حق نزدیک شدن به او را ندارند . و سپس در حالی که نفس همه در سینه حبس شده و مادر و فرزندان مرضیه از شدت ناراحاتی غش کرده اند شوهراو و بقیه بی صبرانه منتظر چاره جویی مدیر جهان برای رفع این مشکل هستند ناگهان دکتر احمدی نژاد کافشن محبوب خود راکه معلوم نیست در آن هوای گرم و شرجی شمال تابستان شمال چرا به تن احمدی نژآد است ، از تن بیرون می آوردو درآب می اندازد و ناگهاان این کافشن در آب به حرکت در می آید و به سمت مرضیه که حتی در حال غرق شدن هم به سختی چادر سیاه خود را روی سر نگاه داشته می رود و اورا در بر می گیرد . و سپس با قدرت بال فرشته ها که در فیلم با کمک جلوه های ویژه تنها هاله های نور آنان در اطراف کافشن دکتر احمدی نژاد دیده می شود به سمت کشتی می رود وبدین ترتیب مرضیه وحید دستجردی از خطر غرق شدن نجات پیدا می کند . از ویژگی های منحصر به فرد این فیلم سینمایی موسیقی متن بسیار مناسبی است که آهنگسازی آن را آیت الله مصباح یزدی به عهده خواهد گرفت . و یکی از قطعات این موسیقی که در حال حاضر تکمیل شده مربوط به آن قسمت فیلم است که کاپشن دکتر احمدی نژاد به سمت مرضیه رفته و او را درآغوش می گیرد . در این لحظات ترانه موسیقی متن با نام "بیا در آغوش اسلام" که با صدای حاج آقا حدادیان خوانده می شود بسیار پر شورو عرفانی است . ادامه دارد…

  لایک

 12. Anonymous می‌گوید:

  ادامه از پیام قبلی …همچینین از دیگر ویژگی های این فیلم حفظ شئونات اسلامی در تمام بخش های آن می باشد طوری که مرضیه وحید دستجردی پیش از پرت کردن خود در آب چادر مایو به سر می کند . چادر مایو محصول جدیدی است که طراحان مد و لباس ج.الف آن را با هدف حفظ شئونات اسلامی زنان هنگام شنا طراحی کرده اند و به تأیید حوزه علمیه قم و نماینده گروهک طالبان در ایران رسیده است و از این پس در فروشگاه های ایران و سایر کشور های اسلامی در اختیار زنان قرار می گیرد.و در این فیلم برای نخستین بار رونمایی می شود . همچنین در این فیلم در ادامه سیاست های اسلامی ج.الف در سی سال گذشته هیچ صحنه رقص و آواز و ماچ و بوسه ای وجود نخواهد داشت و به جای آن در چند سکانس حساس فیلم از جمله زمانی که مرضیه وحید دستجردی بعد از نجات از غرق شدن در دریا روی عرشه کشتی مقابل احمدی نژاد قرار میگیرید به جای صحنه ها ماچ و بوسه و رقص و آواز که در سینمای مستهجن هالیوود به کرات دیده می شود ، همه بازیگران حاضر در این سکانس شروع به اجرای تعزیه و مراسم نوحه خوانی می کنند . با تشکر از توجهتانادامه اش را شما ادامه دهید …

  لایک

 13. Anonymous می‌گوید:

  در شروع قسمت دوم خبر یک خط به اشتباه حذف شد که این جا براتون می نویسم :. نقطه هیجان انگیز این فیلم اینجاست که مرضیه وحید دستجردی که نقش او را بنا به رایزنی های اولیه احتمالاً پروانه معصومی و یا آنجلینا جولی با شرط رعایت حجاب ، بازی خواهند کرد…

  لایک

 14. شایان می‌گوید:

  به تابو شکن:والا من شما رو دنبال نمی کنم. حالا چه برسه به پیوستن. آخه من چه میدونم تو که داری نافرمانی مدنی میکنی، چه جایگزینی توی ذهنت هست، اصلا هست؟ اصلاحات با کودتای 22خرداد مرد و انقلاب سه آلترناتیو: رهبر، رسانه، مردم آگاه رو میخواد و نداریم. پس زیرزمین می مونم. به خیانت:خان داداش همیشه گل مطلب رو میگیری. من شرح واقعه کردم و حقیقت همونی هست که تو برداشت می کنی. همونی هم هست که مهرشادم برداشت کرده و پیشی و هر کس دیگه که مامن گذاشته و میزاره. اگه نگاه کنی به کامنت ها، هرکس دقدقه خودش رو مطرح کرده و از این لذت بخش تر و بهتر چی هست مگه؟بووووووووووووووس خان داداش!

  لایک

 15. خسته نباشید ممنون به خاطر این وبسایت زیبا

  لایک

نگاه شما

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s