تحلیل یک احساس

توی حرف زدن و تصمیم گیری هاش به سرعت و به درستی فکر می کنه. شخصیت آرومی داره اما طراوت یک پسر جوان رو حفظ کرده. اگر از کسی یا موضوعی دل گیر بشه، سرخورده به کنجی میره. دنبال هیجان نمیگرده اما به جنگ مشکل میره. همیشه مثل من به یک همراه احتیاج داره. به تیپش و اندامش به اندازه درست می رسه. منطق رو مانع تخلیه احساسش نمی کنه. به خانوادش وابسته است. روی لایف از من تعصب بیشتری داره. عمرا اگه سخت بگیره به زندگیش. پایه یه رقص نازه. خودش خیلی نازه. از اخلاق من خوشش میاد، چون من توی بلاگم خودمو همیشه می نویسم و بهم گفته عاشق وبلاگتم. براش خیلی مهمم که اولین پیشنهاد رو به من داد و خیلی خوشحالم که زودی به خودم اومدم و نه به دلایل منطقی رو به آره ی احساسی تغیر دادم.
نمی خوام از دستش بدم. عمرا اگه مثل اون رو پیدا کنم. پس باید آستینامو بالا بزنم و سر و سامون بگیرم. بی اف شهر دور یعنی: پول تلفن، پول مسافرت ها، زمان دادن برای رفتن ها و برگشتن ها و… . باید حتما برم سر کار تا برای پول تو جیبی خرج کردم مدام توضیح ندم و تمیرین پذیرش مسئولیت خانواده بکنم.
باید وضعیت درسم رو روبه راه کنم و هرچه سریع تر معافیم رو بگیرم. اگه از ترای 3-4ماهه به سلامت عبور کردیم، یه خونه تو محلشون اجاره کنم تا توی بی افی به هم نزدیک باشیم. برناممون بره به این سمت که پارتنریمون توی خارج کشور باشه تا وقتی که ایران سرزمین آزاد بشه… می شه؟
حالا زیاد جلو نرم. بهترین کار اینه که اولین قرار رو باهاش بزارم. تا حسابی هم رو زیر رو رو کنیم. بعضی تحلیل هام با ترس و لرز بود. شاید غلط باشه، باید بیشتر هم رو بشناسیم و ببینیم می تونیم زیر یک سقف با هم تا آخر باشیم یا نه؟!
دوشنبه 10 خرداد سال 1389

5 دیدگاه مال خودتان را بیفزایید

 1. نقطه چين ها. . . می‌گوید:

  هیچوقت توی قضاوت هات عجله نکن!..تو که هنوز از نزدیک ندیدیش و دردسرهای راه دور رو نکشیدی!..اول ببینش چند روزی سبک سنگینش کن و بعد در مورد برنامه ریزی هات مطمئن صحبت کن! 🙂

  یوسف

  لایک

 2. gharibe89 می‌گوید:

  خوشحالم اونی رو که میخوای و با احساساتت جور شده داری پیدا می کنی ..
  امیدوارم همونی باشه که می خوای و همونی باشی که می خواد 🙂

  لایک

 3. Anonymous می‌گوید:

  ولت کنن تا بچه دار شدن بچتونم میری:)

  لایک

 4. شایان می‌گوید:

  ای ناشناس من که می دونم علی تکزاسی هستییییییی…

  لایک

 5. Hot می‌گوید:

  Omg…Che romantic make nafahmidim ravabet hasane shod ya na…ye pm bezar 

  لایک

نگاه شما

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s