Try

وقتی دو تا جی بخوان با هم بیشتر آشنا بشند تا بعد با هم نامزد (بی.اف ی) کنن٬ می‌گن ما داریم ترای می‌کنیم. در واقع ترای همون خواستگاریه اما از نوع جی بازیش! یه چیزی تو مایه های من آبی دوست دارم تو چه رنگی؟ من آبگوشت می‌خورم تو چه غذایی؟ و یا اینکه به پات طلا می‌ریزم. می‌ریم بالاشهر خونه مجردی می‌گیریم! خرید خواستی٬ دست نمی‌کنی تو جیبت و… ‌.
شخصا نظریه دارم [!] آغاز سکس رابطه رو از ترای به بی.اف‌ی می‌کشونه. مثل کردن انگوشت تو حلقه! حالا خودت فکر کن. یک استریت (غیر‌همجنسگرا) هستی و رفتی خواستگاری. یک هفته نشوده زدی پرده مرده طرفو زدی! یا اینکه با دختره رفیق شدی و قول ازدواج دادی و سر یکی دو هفته سوارش شدی. خوب اگه فردا به این نتیجه رسیدی که نمی‌خوایش دو راه داری. یا باهاش ازدواج کنی و سگی ادامه بدین زندگی سگیتو توله سگ! یا اینکه ولش کنی و قلبش رو بشکنی حیونِ پست‌تر از سگ.
نتیجه گیری تا اینجا: اکه برات مهم نیست قلب کسی رو بشکنی. اصلا از این چیزا نخون. راستی این مطلب برا ال.تی.آر ی هاست که میخوان ازدواج کنن نه اینکه سکس فرند داشته باشند.
ادامه: حالا اگه با طرفت پنج-شیش ماه باشی و سکس نکنی و تریپ آنتی سکس بیای که به قول خودم «زندگی لذت بخش‌تر از یک سکس است»٬ گوه خوردی! بله منم می‌خوردم. اما سکس بخشی از زندگیه و رابطه رو محکم می‌کنه. عشق بی هم‌آغوشی مثل خاله بازی بچه‌هاست.
پس نه زود باید تمومش کنیم بپریم تو بی.اف‌ی و نه دیر بپریم. هرجا که به این نتیجه رسیدیم ۶۰-۷۰٪ طرف رو شناختیم و امکانش زیاده که باهم یک عمر زندگی کنیم٬ اونوقت یک عدد هم‌آغوشی توپ رو تجربه کنیم.
حالا تو این دوره از رابطه باید هواسمون به رفتارمون باشه که چیزی که هستیم باشیم و اینکه طرف هم چیزی باشه که واقعا هست. اگه بخوایم به هر قیمتی یک نفر رو به دست بیاریم و بخاطر این خودمون رو چیزی که دوست داره نشون بدیم. آخرش یه جا گند می‌زنیم. فکر می‌کنم بهتره سعی کنیم اخلاقمون رو تغیر بدیم. حالا تفاوت تغیر با جلوه دادن دروغین باشه برای بعدا.
اینم بگم و تمام: اگه بعد چند هفته هر دو سکستون امد٬ دستتون رو بگیرید زیرش!
جمعه 20 فروردین ماه سال 1389
کامنت های این مطلب در بلاگ اسکای:
نقطه چین ها. . .
جمعه 20 فروردین ماه سال 1389 ساعت 8:55 PM
به نکته های جالی اشاره کردی..هر چند اون بخش مربوط به مثال استریت ها رو اصلا نمیشه با همجنسگراها مقایسه کرد..چون قول و قرارا و احساساتشون فرق داره..اما خب در کل قبول دارم اکثر این نکته هارو و میشه اینطوری گفت که در شروع رابطه نباید افراط یا تفریط کرد و برای ادامه هم صاف و صادق باشیم.. :-)یوسف
http://noghtechinha.blogspot.com/
درجواب:

–>
حسن جوووون
جمعه 20 فروردین ماه سال 1389 ساعت 9:28 PM
چقد قشنگ توضیح دادیولی امان از دست بعضی از گی های بات
http://gaytop.blogfa.com/
درجواب:امان از دست تاپ ها که در خودشیفتگی همه چیز رو یک سوراخ می بینند.البته تعریف من از تاپ اینه که سافت برا ترفش میکنه. که اگه این کارو نکنه٬ یا بچه بازه یا عقده سکس داره.
علیرضا
جمعه 20 فروردین ماه سال 1389 ساعت 11:34 PM
بسیار منطقی و متین بود!قبول دارم ! نه افراط نه تفریط! اصلا حدیث داریم : خیرل امور اوسطها !.بعدش اینکه من که نمیدونم کجا برم یعنی هرجا رفتم بیرونم کردن بلاگ اسپات هم رفتم که فیلتر شدم خب حالا میام بلاگ اسکای ببینم چه جوریه !
http://www.persianpersar.blogfa.com/
درجواب:

–>
مسیحا
شنبه 21 فروردین ماه سال 1389 ساعت 05:10 AM
سلام موفق باشی کارت جالب بود به من هم سری بزن
http://dasteazad.gigfa.com/
درجواب:

–>

نگاه شما

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s