اصطلاحات لایف ما (۲)

هشدار هشدار
اگر همجنسگرا نیستست هرگز این پست را نخوانید

بخش‌دوم: روابط

توصیه می‌کنم پیش از خواندن این پست٬ حتما بخش‌اول را خوانده باشید.
قبل از هر رابطه‌ای ما به دنبال استایل خود می‌گردیم. بگزارید از استایل و زیر مجموعه‌هایش شروع کنیم و بعد به روابط بپردازیم.
استایل همان فاکترهای ما برای شخص آرزوهایمان است. این که چقدر قدش باشد٬ نوع هیکلش چگونه باشد٬ چه اخلاقی داشته باشد و… . استایل‌های مختلفی وجود دارد که از طرز فکر یک جی می‌آید. طرز فکری که جامعه جی٬ حد اقل در ایران٬ را به سه دسته تقسیم می‌کند. گروهی که صرفا به فکر ارضا جنسی هستند. گروه دوم کسانی هستند که نیاز دارند یک نفر را برای همیشه داشته باشند و درحقیقت ازدواج کنند. گروه سوم هم دقیقا نمی‌دانند دنبال ارضاء جنسی هستند یا یک نفر برای همیشه. این دسته برای گروه دوم همیشه مشکل ساز بوده است. چرا که آنها سکس فرند دارند ولی گروه دوم هرگز توانایی بی‌وفایی به شریکش را ندارند. در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم.
اما استایل های هرسه گروه:
اسلیم (slim): به بدنی کشیده و لاغر می‌گویند. عموما این بدن‌ها بیش از ۱۰ واحد کیلوگرم از قد به سانتی متر کمتر است.
مسکولار (mucular): اندامی با عضلات زیبا. همان بادی‌بیلدینگ خودمان!
استریت لوک (stright look): چهره‌ای که کاملا مردانه که می‌تواند ریش داشته باشد و هم نمی‌تواند! نوع لباس پوشیدن این دسته هم کاملان مردانه و ساده است. در مقابل این دسته٬ فشن‌ها هستند. مدل موی مدرنی دارند٬ لباس‌های تنگ و اندامی می‌پوشند٬ غالبا آرایش می‌کنیم و به صورتمان[!] هرچه هست و نیست می‌مالانیم[!].
اسموت (smooth): بدن بی‌مو.
هیری (hairy): بدنی که مو دارد. البته میزان این مو خیلی متفاوت است. در ام‌جی که به چند دسته لیتل (little) «جزئی»٬ سام (some)«خیلی کم»٬ لوتس (lots) «فراوان» و آل اور (all over) «همه بخش‌ها»٬ تقسیم بندی شده است.
فیتیش (fitish): به معنی یادگار پرستی. شما از چیزی به دلایلی خوشتان می‌آید و تحریکتان می‌کند. معمول ترین فتیش‌ها به جوراب (Socks)٬ ریش یا سیبیل (Facial Hair) موی بدن (Body Hair)٬ بدن چند تیکه (cut)٬ بغل (Armpits)٬ دست (hands) و… است.
سایز؟ (size): البته فکر نکنم نیاز به توضیح باشد! اول فکر می‌کردم این سوال تنها ویژه دسته اول و سوم است اما فرندشیب عزیز تر از جانم وقتی از فیتیش بیگ کُک خود خبر داد٬ پذیرفتم پرسیدن این سوال همیشه از طرف یک آدم‌های سکسی هم نمی‌آید. البته زمان پرسیدن و الویت در پرسش هم٬ مهم است.
توجه کنید اگر مواردی را اشاره نکرده‌ام٬ در کامنت یا پستی جداگانه به آن بپردازید.
با توجه به محدودیت هایی که در ایران حتی برای دگرجنس‌گراها وجود دارد٬ یاهو به عنوان عمومی‌ترین ابزار چت در کشور به داد همه رسیده است. البته به دلیل نداشتن هیچ گونه کنترلی بر اشخاصی که در یاهو حضور دارند٬ تنها هوشیاری است که می‌تواند به ما کمک کند تا آسیب نبینیم. این هوشیاری هم نیاز به سه فاکتر دارد.
اول آنکه بدانیم که هستیم. خصوصیات شخصی و صفات منتصب داده شده به خودمان را پیدا کنیم. دوم اینکه بدانیم چه می‌خواهیم. ویژگی‌های موارد و مضوعات مورد علاقه خودمان را در ذهن به تصویر بکشیم. سوم اینکه بر اساس تمایلات خود و خواست های خود نسبت به موضوع مورد علاقه٬ راه درست و مسیر مناسب را پیدا کنیم و تنها در آن قدم برداریم. نقطه آغاز را ترسیم کنیم٬ گام‌ها را با خود مرور کنیم و در پایان به انتظارات خود پاسخ دهیم.
برای این کار منهای حلقه سرچ و نوع نگاه یک جی در مکان عمومی٬ یاهو به کمک می‌اید تا بتوانیم ابتدا سرچ کنیم و طرفی را با توجه به استایل‌هایمان بیابیم و دوم بیشتر بشناسیم. شاید به نوعی مرحله آشنایی در خواستگار باشد. این مرحله را به اصطلاح ترای (try) می‌گویند. البته به معنی «آموختن» است اما در ترای کردن بیشتر از علایق هم با خبر می‌شویم و اخلاق ها دستمان می آید.
بعد از ترای٬ ما به مرحله بی‌افی(BF) می‌ریسم، بوی‌فرند (Boy Friend). شاید اگر در جامعه دگرجنس‌گراها جستجو کنیم و معادل بیابیم٬ همان نامزدی باشد. در ترای کردن٬ سکس وجود ندارد اما بعد از آنکه علاقه‌ای پیداشد٬ روابط نزدیک تر می‌شود و سکس هم به عنوان جزئی مهم از کل بزرگ زندگی به میان می‌آید. در این مرحله بهترین راه برای شناخت٬ مسافرت است.
اگر دو طرف به نتیجه رسیدند که می‌توانند با هم باشند٬ تصمیم می‌گیرند باهم پارتنر(Partner) شوند. پارتنر یعنی هم‌خانه. دو دانشجو که در شهر غیر بومی خودشان باهم زندگی می‌کنند٬ پارتنر هستند. اما پارتنر مورد بحث را باید لاو پارتنر (Love Partner) نامید. آنها درواقع همسرهم هستند. پس تا زمانی که دو نفر زیر یک سقف نروند٬ پارتنری وجود ندارد.
البته ممکن است سکس پارتنر هم داشته باشیم. کسانی که احساسات٬ چه قراردای و چه ناخواسته٬ برایشان کم رنگ است. آنها درواقع سکس فرند (Sex Friens) یا به اصطلاح (SF) هم هستند. اس.اف ها تنها به تامین نیاز جنسی فکر می‌کنند و دوست داشتنشان تنها زمان عریانی است. این اصلا بد نیست. شاید کسی از لاو و عاشقانه ها خوش نیاید و یا می‌خواهد هم زمان در آغوش چند نفر باشد. او زندگی خود را دارد و دیگران زندگی خودشان. اما باید با همانند خود باشد. باید با صداقت حضور دیگر اس‌اف هایش را به دیگر شرکای جنسی خود خبر دهد.
در مقابل این گروه٬ کسانی هستند که اصلا سکس برایشان اهمیتی ندارد. آنها بیشتر می‌خواهند از حضور معنوی دوستی لذت ببرند. شاید هم حتی پارتنر داشته باشند اما دوستان هم‌حس بسیاری نیز دارند. اصطلاحا می‌گوییم فرندشیپ (Friendship). با فرندشیپ به پارک می‌روی٬ در یک کافه با هم گپ می‌زنید٬ به یک باشگاه می‌رود و البته قسمتی هم که من دوست دارم: در خیابان باهم چشم چرانی می‌کنیم و به اصطلاح دگرجنس‌گراها که می‌گویند «دختربازی»٬ با فرندشیبت پسربازی می‌کنی. شاید به همین دلیل سکس نداشتن با رفیق هم‌حست است که فرندشیپی٬ طولانی تر از حتی پارتنری است. فرندشیپ دیگر همسر نیت. یک برادر است. همان داداشی خودمان!
وقتی تو برادران بسیاری داشته باشی٬ در غم‌هایشان به میزان شادی‌هایشان شریک باشی٬ بخاطر مادیات (سکس٬ پول٬ تسهیلات در گردش[!] و…) با آنها نگردی و صرفا از حضورمعنوی آنها دز زندگانی خود سود ببری و درمقابل همان سود را برسانی. بدان هرگز احساس تنهایی نمی‌کنی.
بهترین روز زندگی من وقتی بود که با آرمان آشنا شدم و ما برادر هم شدیم. برای همه شما هم یک هم صحبت رو آرزو می کنم که هرگز نگاه مادی به شما نداشته باشه و بدون سکس و پول، سال ها با هم خوشحال باشین.

جمعه 18 دی ماه سال 1388
کامنت های این مطلب در بلاگ اسکای:
مهرداد
جمعه 18 دی ماه سال 1388 ساعت 9:58 PM
این پستو خوب اومدی اخه خیلیا از پزشون چیزی نمیدونن.
http://tanhaibitosakhte.blogfa.com/
درجواب:

–>
مهرشاد
جمعه 18 دی ماه سال 1388 ساعت 10:54 PM
عالی بود عالیییییییییییی….به نظر من که هیچ کم و کسری نداشت. کامل و با دقت نوشته بودی.
http://hayat-khalvat.blogfa.com/
درجواب:

–>
hairy man
جمعه 18 دی ماه سال 1388 ساعت 10:59 PM
سلام به موضوع خیلی جالبی اشاره کردی موضوعی که شامل همه جی ها میشه.در مورد استایلها یا به عبارتی کیسها که هر کس کیس خاصی رو میپسنده دسته بندیها به این شکلند:bear:مردانی تپل که به قول خودمون خرسی هستند (خرسهای مهربون بانمک)cub: جوانان یا نوجوانانی که شبیه خرسها هستند و در آینده تبدیل به bear میشند.chubby:مردانی که چاق هستند و بدنهایی بزرگ با دور کمر زیاد دارندکه هم میتونند جوان باشند یا اینکه سنشون بالا باشه.daddy : مردانی هستند که سنشون بالای پنجاه هست و بیشتر این رابطه میتونه daddy & son باشه chaser:مردانی هستند که بدنهای تقریبا ورزیده ای دارند و از سنهای بالا خوششون میادmuscle: مردانی با بدنهای ورزیده و عضلانی و حجم بالا admirer:مردانی با بدنهایی ظریف که به شکل کلی جوانتر از سنشون نشون میدند البته بعضی نیز دسته muscle cub و muscle bear را هم در نظر میگیرند این از لحاظ تقسیم بندی بدنی و سنی در مورد مو که بیشتر همجنسگرایان به اون اهمیت میدهند تا هترو ها به این دسته ها تقسیم میشند hairy: مردانی که پشمالو هستند (اسم من! )smooth:مردانی که بدنهای بی مو دارند furry: مردانی که بدنهایی فوق العاده پشمالویی دارنددر مورد فیتیش تنوع ان بسیار هست هر کس ممکن هست به قسمت خاصی از بدن فیتیش داشته باشد ا
http://www.zademehr.blogspot.com/
درجواب:

–>
فرشاد
شنبه 19 دی ماه سال 1388 ساعت 1:25 PM
اینکه این اصطلاحات رو جهت تنویر افکار عمومی منتشر کردی جای تشکر و قدر دنی رو داره چون خیلی ها واقعن از این اصطلاحات چیزی نمیدونن و خیلی هم که کلن از بیخ تعطیلن. اما خوب دوست دارم یه تحلیل شخصی هم از این قضیه برای خودم داشته باشم و اینکه به طور کلی واقعن نمیشه یه دسته بندی دقیق و موشکافانه برای جی ها داشت. یه مثال میزنم. فرض کنیم من آدم ها رو به سه دسته کوتاه قد بلند قد و متوسط قد تقسیم بندی کنم. همه ما میدونیم که این یه دسته بندی کلیه و یه نفر دیگه میتونه دو ذسته خیلی کوتاه قد و خیلی بلند قد رو هم به این مجموعه اضافه کنه. علاوه بر این ما مفهیم نسبی رو هم داریم مثلن یه آدم با قد ۱۹۰ طبیعی که تو دسته بلند قدهاست اما همین آدم در مقاسه با یه ادم ۱۹۸ قد کوتا به حب میاد. ببین من احساس میکنم تقسیم بندی گرایشات جی ها نسبت به پوزیشنشون دقیقن مثل همین تقسیم بندی ادما نسبت به قدشونه و ما تو این موضوع هیچ مطلقی نداریم. پس این حدیث معتبر ژوزیشن روی تخت معلوم میشه هم اشاره به همین موضوع داره. ولی خوب به طور کلی قتی یکی میگه تاپه و یکی میگه باته منظورش به طور کلی گفته نه اینکه آدم تاژ هیچوقت بات نمیشه و یا برعکس. خلاصه همین دیگه ما که نمیخوایم هسته اتم بشکافیم فقط میخاویم بدونیم چی میخوایم و چی نمیخوایم. به نظر من چند بار تجربه سکسی میتونه خیلی به شناخت از خود کمک کنه.

3 دیدگاه مال خودتان را بیفزایید

 1. کیتی می‌گوید:

  عالی و کاملا درست و بدون نقص
  فیس بوک هم هستین؟

  لایک

 2. هومن می‌گوید:

  عالی

  لایک

نگاه شما

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s